Micorosft gold certified Certifikát je dokladem kvality, kompetence a zkušeností při realizaci řešení u zákazníků
Prověrka NBU Prověrka Národního bezpečnostního úřadu - Stupeň "Vyhrazené"
ISO 9001:2000 ISO 9001:2000
Zavedení systému managementu kvality
ISO 27001 ISO 27001
Zavedení systému řízení bezpečnosti informací
další certifikáty...

Kariéra

Nabízené pozice:

Programátor C# a ASP.NET

IT helpdeskový operátor

IT Administrátor / Správce sítě

Programátor C# a ASP.NET (Plzeň)

Společnost Apollo servis, dodavatel komplexních softwarových řešení, správy IT a outsourcingu hledá programátory na HPP pro rozšíření vývojového týmu sw.

Požadujeme
  • ASP .NET, C#, MS SQL
  • nebo zkušenosti s Java, C++, MySQL, Oracle
  • odpovědnost, chuť k práci, týmového ducha
  • angličtina alespoň na pasivní úrovni
Nabízíme
  • práci v mladém kolektivu
  • osobní rozvoj, vzdělávání a růst, výuka jazyků
  • zajímavé projekty s výborným finanční ohodnocení
  • motivační finanční program a benefity
  • různorodou práci, zapojení do analytické a implementační činnosti
  • osobní přístup, volná pracovní doba
  • místo výkonu práce PLZEŇ

Předmětem vývoje jsou převážně webové a Windows aplikace pro interní použití u zákazníků - workflow systémy, objednávkové systémy, finanční, plánovací, vyhodnocovací a reportovací systémy.

Součástí projektů je i analytická činnost, dílčí kontakt se zákazníkem a řešení menších projektů samostatně dle vlastních schopností.

Uvítáme rozšíření týmu o absolventy i studující VŠ, s možnosti VPP, zadáváním semestrálních či diplomových prací.

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete prosím životopis na jobs@e-apollo.cz.

IT helpdeskový operátor (Plzeň)

Společnost Apollo servis, dodavatel komplexních softwarových řešení, správy IT a outsourcingu hledá na HPP pracovníka na pozici IT helpdeskový operátor s pracovištěm v Plzni.

Požadujeme
  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • všeobecná orientace v IT oblasti
  • znalost MS operačních serverových systémů
  • znalost MS operačních systémů a aplikací
  • znalost HW
  • znalost TCP/IP sítí
  • znalost síťového prostředí WAN/LAN, aktivní prvky
  • optimálně cca dva roky praxe v oboru
  • samostatnost, časovou flexibilitu, spolehlivost
  • SŠ/VŠ vzdělání
Znalost následujících technologií velkou výhodou
  • administrace MS Exchange, Active Directory, IIS, DNS, DHCP
Nabízíme
  • osobní rozvoj, vzdělávání a růst
  • zajímavé projekty a odpovídající finanční ohodnocení
  • různorodou práci
  • osobní přístup

Náplní pracovní pozice je aktivní týmová podpora uživatelů IT prostředků s využitím ITIL procesů. Jedná se o práci v kolektivu.

IT Administrátor / Správce sítě (Praha)

Náplň práce:
  • správa síťového prostředí zákazníků naší společnosti
  • správa pracovních stanic provozovaných na OS Microsoft Windows
  • správa a implementace serverových služeb na OS Microsoft Windows
  • Administrace HW a SW
  • Správa IS zákazníka
  • Vedení technické dokumentace k IT/IS prostředí
  • technická podpora uživatelů
Požadujeme:
  • pokročilá znalost operačních systémů MS Windows / MS Windows Server
  • znalost administrace a implementace v serverových síťových služeb
  • orientace ve virtualizačních technologiích Hyper-V, VMware
  • znalost základní správy adresářové služby Microsoft Active Directory
  • znalost základního návrhu LAN/WAN síťové infrastruktury
  • dobrá orientace HW a SW v korporátním prostředí
  • základní znalost zálohovacích systémů
  • zodpovědný a proaktivní přístup k řešení úkolů
  • časovou flexibilitu
  • dobré vystupování, schopnost samostatné práce a komunikace u zákazníka
  • AJ jazyk na komunikativní úrovni
  • základní znalost MS SQL serveru výhodou
  • základní znalost LINUX výhodou
Nabízíme:
  • měsíční ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • práce v mladém kolektivu
  • osobní přístup, flexibilní pracovní doba
  • samostatnou i teamovou práci na zajímavých projektech
  • místo výkonu práce PRAHA

Váš IT partner / Your IT partner